Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Trimmer Potentiometers > ST5ETP204
ST5ETP204
ST5ETP204
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ST5ETP204 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ST5ETP204
Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ST5ETP204 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 200K OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64129 pcs Podatkovni list ST-5 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka Gull Wing Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm) Serija ST5
Odporen material Cermet Odpornost 200 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena ST-5ETP 200K OHM (204) Število obratov 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment