Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Trimmer Potentiometers > ST5ETP501
ST5ETP501
ST5ETP501
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ST5ETP501 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ST5ETP501
Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ST5ETP501 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70226 pcs Podatkovni list ST-5 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka Gull Wing Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm) Serija ST5
Odporen material Cermet Odpornost 500 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena ST-5ETP 500 OHM (501)
ST-5ETP501
ST5ETP501TR
Število obratov 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 500 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment