Domov > Izdelki > kondenzatorji > Mica in PTFE Kondenzatorji > CD17FD910JO3
CD17FD910JO3
CD17FD910JO3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CD17FD910JO3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CD17FD910JO3
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 79090 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela CD17FD910JO3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 79090 pcs Podatkovni list CD17,18, CDV18 Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm)
Serija CD17 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.232" (5.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss Dielektrični material Mica
natančen opis 91pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 91pF