Domov > Izdelki > kondenzatorji > Mica in PTFE Kondenzatorji > CD17FD910JO3F
CD17FD910JO3F
CD17FD910JO3F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CD17FD910JO3F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CD17FD910JO3F
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela CD17FD910JO3F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 91PF 5% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73764 pcs Podatkovni list CD17,18, CDV18 Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm)