Domov > Izdelki > kondenzatorji > Mica in PTFE Kondenzatorji > CMR06F162JODP
CMR06F162JODP
CMR06F162JODP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CMR06F162JODP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CMR06F162JODP
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 1600PF 500V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 7461 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
19 pcs
Product parameter
številka dela CMR06F162JODP Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP MICA 1600PF 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 7461 pcs Podatkovni list CMR Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm)
Serija CMR Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.350" (8.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 1600pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 1600pF