Domov > Izdelki > kondenzatorji > Mica in PTFE Kondenzatorji > CMR06F162JPDM
CMR06F162JPDM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CMR06F162JPDM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CMR06F162JPDM
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA
(v ameriških dolarjih)
22 pcs
Product parameter
številka dela CMR06F162JPDM Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CMR MICA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8878 pcs Podatkovni list CMR Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm)
Serija CMR Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Razdalja med vodikom 0.350" (8.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Mica
natančen opis 1600pF Mica Capacitor 500V Radial Zmogljivost 1600pF