Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > SLPX331M250A3P3
SLPX331M250A3P3
SLPX331M250A3P3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SLPX331M250A3P3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SLPX331M250A3P3
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela SLPX331M250A3P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 84230 pcs Podatkovni list SLPX Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija SLPX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.66A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.44A @ 20kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 338-1606
SLPX331M250A3P3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 603 mOhm @ 120Hz
natančen opis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF