Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > SLPX331M315E3P3
SLPX331M315E3P3
SLPX331M315E3P3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SLPX331M315E3P3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SLPX331M315E3P3
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela SLPX331M315E3P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45402 pcs Podatkovni list SLPX Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 315V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija SLPX
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.98A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.91A @ 20kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 603 mOhm @ 120Hz natančen opis 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose