Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > DHS100B12-T
DHS100B12-T
DHS100B12-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DHS100B12-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DHS100B12-T
Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 12V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 699 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela DHS100B12-T Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 699 pcs Podatkovni list DHS Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - Vhod (Min) 200V
Napetost - Vhod (maks.) 400V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
Serija DHS Moč (Watts) 101W
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.4A 200V - 400V Input
Tok - izhod (maks.) 8.4A Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
DHS100A15 Image
  • del #:DHS100A15
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:DC DC CONVERTER 15V
  • Na zalogi:783
DHS100B28 Image
  • del #:DHS100B28
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:DC DC CONVERTER 28V
  • Na zalogi:790
  • del #:DHS10S
  • Proizvajalci:APEM Inc.
  • Opis:SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V