Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > DHS100B28-T
DHS100B28-T
DHS100B28-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DHS100B28-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DHS100B28-T
Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 28V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 826 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela DHS100B28-T Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 28V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 826 pcs Podatkovni list DHS Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - Vhod (Min) 200V
Napetost - Vhod (maks.) 400V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
Serija DHS Moč (Watts) 101W
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.6A 200V - 400V Input
Tok - izhod (maks.) 3.6A Aplikacije ITE (Commercial)