Domov > Izdelki > filtri > Moč Line Filter moduli > EAM-30-221
EAM-30-221
EAM-30-221
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EAM-30-221 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EAM-30-221
Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Product parameter
številka dela EAM-30-221 Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4721 pcs Podatkovni list EAM Series Instr ManualEAM Series Datasheet
Kategorija filtri Voltage - Nazivna DC 250V
Napetost - nazivni AC (faza na tla / nevtralno) 250V Napetost - nazivni AC 250V
Sklop zaključka Terminal Block Serija EAM
Druga imena 1776-2921
EAM-30-221-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tok 30A Konfiguracija Single Stage