Domov > Izdelki > filtri > Moč Line Filter moduli > EAM-30-331-D
EAM-30-331-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EAM-30-331-D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EAM-30-331-D
Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela EAM-30-331-D Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2752 pcs Podatkovni list EAM Series Instr ManualEAM Series Datasheet
Kategorija filtri Voltage - Nazivna DC 250V
Napetost - nazivni AC (faza na tla / nevtralno) 250V Napetost - nazivni AC 250V
Sklop zaključka Terminal Block Serija EAM
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže DIN Rail
Induktivnost - Pogostost - delovanje -
Vrsta filtra Single Phase Tok 30A