LFP240F-24-RY
LFP240F-24-RY
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LFP240F-24-RY z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LFP240F-24-RY
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 660 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LFP240F-24-RY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 660 pcs Podatkovni list LFP Series DatasheetLFP Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm) Serija LF
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 88.5% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CE, cURus, TUV