LFP240F-24-TY
LFP240F-24-TY
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LFP240F-24-TY z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LFP240F-24-TY
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 656 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela LFP240F-24-TY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 656 pcs Podatkovni list LFP Series DatasheetLFP Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm) Serija LFP
Druga imena 1776-2451
LFP240F-24-TY-ND
delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 88.5%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A