PBA30F-15-EN
PBA30F-15-EN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA30F-15-EN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA30F-15-EN
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela PBA30F-15-EN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1428 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm) Serija PB
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 81% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2A Odobritve CE, cURus, TUV