PBA30F-15-N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA30F-15-N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PBA30F-15-N |
|---|---|
| Proizvajalec | Cosel |
| Opis | AC/DC CONVERTER 15V 30W |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PBA30F-15-N | Proizvajalec | Cosel |
|---|---|---|---|
| Opis | AC/DC CONVERTER 15V 30W | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1847 pcs | Podatkovni list | PBA10-150 Series Datasheet |
| Kategorija | Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) | Napetost - izhod 4 | - |
| Napetost - izhod 3 | - | Napetost - izhod 2 | - |
| Napetost - izhod 1 | 15V | Napetost - Vhod | 85 ~ 264 VAC |
| Tip | Enclosed | Serija | PBA |
| Moč (Watts) | 30W | Druga imena | 1776-1487 |
| Število izhodov | 1 | Tip montaže | Chassis Mount |
| Minimalna obremenitev je obvezna | No | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Učinkovitost | 81% | natančen opis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input |
| Tok - izhod (maks.) | 2A | Odobritve | CE, cURus, TUV |