Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CPCF021K500JB31
CPCF021K500JB31
CPCF021K500JB31
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPCF021K500JB31 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPCF021K500JB31
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.5K OHM 2W 5% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 79291 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
160 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CPCF021K500JB31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.5K OHM 2W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 79291 pcs Podatkovni list CPCL, CPCC, CPCP, CPCF Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm) Serija CPCF
Odpornost 1.5 kOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -65°C ~ 225°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.807" (20.50mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.5 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film