Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CPCF0220K00KB31
CPCF0220K00KB31
CPCF0220K00KB31
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CPCF0220K00KB31 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CPCF0220K00KB31
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20K OHM 2W 10% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 87735 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
160 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CPCF0220K00KB31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20K OHM 2W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 87735 pcs Podatkovni list CPCL, CPCC, CPCP, CPCF Series
Kategorija upori Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm) Serija CPCF
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -65°C ~ 225°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.807" (20.50mm)
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 20 kOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film