Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > CRCW040256R2FKED
CRCW040256R2FKED
CRCW040256R2FKED
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CRCW040256R2FKED z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CRCW040256R2FKED
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 56.2 OHM 1% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela CRCW040256R2FKED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 56.2 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6671122 pcs Podatkovni list D/CRCW e3 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CRCW
Odpornost 56.2 Ohms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W