Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > CRCW040256R2FKEDC
CRCW040256R2FKEDC
CRCW040256R2FKEDC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CRCW040256R2FKEDC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CRCW040256R2FKEDC
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 56.2 OHM 1% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
60000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela CRCW040256R2FKEDC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 56.2 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11845099 pcs Podatkovni list CRCW-C e3 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CRCW-C
Odpornost 56.2 Ohms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 541-5019-2
CRCW040256R2FKEDC-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 56.2 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film