Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHB3EB122K
IHB3EB122K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHB3EB122K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHB3EB122K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-3 1.2K 10% EB E2
(v ameriških dolarjih)
40 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela IHB3EB122K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-3 1.2K 10% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14082 pcs Podatkovni list IHB Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.2mH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 462 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 462 mOhm Max Trenutna ocena 1.6A