Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHB3EB471K
IHB3EB471K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHB3EB471K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHB3EB471K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-3 470 10% EB E2
(v ameriških dolarjih)
40 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela IHB3EB471K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-3 470 10% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13367 pcs Podatkovni list IHB Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 470µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 187 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 187 mOhm Max Trenutna ocena 2.6A