Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHB6EB102K
IHB6EB102K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHB6EB102K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHB6EB102K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-6 1K 10% EB E2
(v ameriških dolarjih)
16 pcs112 pcs
Product parameter
številka dela IHB6EB102K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-6 1K 10% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3102 pcs Podatkovni list IHB Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1mH
Višina - sedež (maks.) 1.500" (38.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 1mH Unshielded Wirewound Inductor 5.1A 143 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 143 mOhm Max Trenutna ocena 5.1A