Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHB6EB221K
IHB6EB221K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHB6EB221K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHB6EB221K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-6 220 10% EB E2
Product parameter
številka dela IHB6EB221K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-6 220 10% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3846 pcs Podatkovni list IHB Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 1.500" (38.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 11.6A 28 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max Trenutna ocena 11.6A