Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHB6EB682K
IHB6EB682K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHB6EB682K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHB6EB682K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-6 6.8K 10% EB E2
Product parameter
številka dela IHB6EB682K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-6 6.8K 10% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3082 pcs Podatkovni list IHB Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHB Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 6.8mH
Višina - sedež (maks.) 1.500" (38.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 750 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max Trenutna ocena 2.2A