Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHD1EB680L
IHD1EB680L
IHD1EB680L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHD1EB680L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHD1EB680L
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHD-1 68 15% EB E2
(v ameriških dolarjih)
50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela IHD1EB680L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHD-1 68 15% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24863 pcs Podatkovni list IHD Series DatasheetPackaging Methods
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±15% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHD Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 145 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 145 mOhm Max Trenutna ocena 1.3A
Tok - nasičenost 880mA