Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IHD1EB820L
IHD1EB820L
IHD1EB820L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IHD1EB820L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IHD1EB820L
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 82UH 1.3A 152 MOHM TH
(v ameriških dolarjih)
50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela IHD1EB820L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 82UH 1.3A 152 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24788 pcs Podatkovni list IHD Series DatasheetPackaging Methods
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±15% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm) Ščitenje Unshielded
Serija IHD Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 541-1447
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 152 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 152 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost 800mA