Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IMC1812EB101K
IMC1812EB101K
IMC1812EB101K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMC1812EB101K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMC1812EB101K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela IMC1812EB101K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 133949 pcs Podatkovni list IMC1812
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1812
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija IMC-1812 Ocene -
Q @ Frek 40 @ 790kHz Pakiranje Bulk
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Trenutna ocena 110mA Tok - nasičenost -