Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IMC1812EB150K
IMC1812EB150K
IMC1812EB150K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMC1812EB150K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMC1812EB150K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
Product parameter
številka dela IMC1812EB150K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 136815 pcs Podatkovni list IMC1812
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1812
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija IMC-1812 Ocene -
Q @ Frek 50 @ 2.52MHz Pakiranje Bulk
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 17MHz
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -