Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IRF01ST470K
IRF01ST470K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IRF01ST470K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IRF01ST470K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-1 47 10% RJ4
Product parameter
številka dela IRF01ST470K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-1 47 10% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4279 pcs Podatkovni list IRF Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija IRF Ocene -
Q @ Frek 60 @ 2.5MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 20MHz Lastnosti -
natančen opis 47µH Unshielded Inductor 205mA 2.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.3 Ohm Max
Trenutna ocena 205mA Tok - nasičenost -