Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IRF01ST5R6K
IRF01ST5R6K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IRF01ST5R6K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IRF01ST5R6K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-1 5.6 10% RJ4
Product parameter
številka dela IRF01ST5R6K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-1 5.6 10% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5230 pcs Podatkovni list IRF Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) Ščitenje Unshielded
Serija IRF Ocene -
Q @ Frek 50 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 65MHz Lastnosti -
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 500mA 400 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost -