Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ROX075475KFNLB
ROX075475KFNLB
ROX075475KFNLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ROX075475KFNLB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ROX075475KFNLB
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 475K OHM 1% 3W AXIAL
Product parameter
številka dela ROX075475KFNLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 475K OHM 1% 3W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36943 pcs Podatkovni list ROX Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm) Serija ROX
Odpornost 475 kOhms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 180°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 475 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film