Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ROX0754M02FKLB
ROX0754M02FKLB
ROX0754M02FKLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ROX0754M02FKLB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ROX0754M02FKLB
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.02M OHM 1% 3W AXIAL
Product parameter
številka dela ROX0754M02FKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.02M OHM 1% 3W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35909 pcs Podatkovni list ROX Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm) Serija ROX
Odpornost 4.02 MOhms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 180°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Stopnja napak - natančen opis 4.02 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film