Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > D3V3F4U10LP-7
D3V3F4U10LP-7
D3V3F4U10LP-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi D3V3F4U10LP-7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela D3V3F4U10LP-7
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 3.3V 5V U-DFN2510-10
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
številka dela D3V3F4U10LP-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 3.3V 5V U-DFN2510-10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1193244 pcs Podatkovni list D3V3F4U10LP
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 3.3V (Max)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 5V (Typ) Napetost - razčlenitev (min) 5.5V
Enosmerni kanali 4 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja U-DFN2510-10 Serija Automotive, AEC-Q101
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 30W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-UFDFN
Druga imena D3V3F4U10LP-7-ND
D3V3F4U10LP-7DITR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 0.5pF @ 1MHz