Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > D3V3L1B2LP3-7
D3V3L1B2LP3-7
D3V3L1B2LP3-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi D3V3L1B2LP3-7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela D3V3L1B2LP3-7
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis GENERAL PROTECTION PP X3-DFN0603
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela D3V3L1B2LP3-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis GENERAL PROTECTION PP X3-DFN0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1790855 pcs Podatkovni list D3V3L1B2LP3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 3.3V (Max)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 8V Napetost - razčlenitev (min) 3.8V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja X3-DFN0603-2
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 96W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 28pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1