DMT3006LFDF-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DMT3006LFDF-7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | DMT3006LFDF-7 |
|---|---|
| Proizvajalec | Diodes Incorporated |
| Opis | MOSFET BVDSS: 31V 40V,U-DFN2020- |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| številka dela | DMT3006LFDF-7 | Proizvajalec | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Opis | MOSFET BVDSS: 31V 40V,U-DFN2020- | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 300533 pcs | Podatkovni list | DMT3006LFDF |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V | Tehnologija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Paket naprave za dobavitelja | U-DFN2020-6 (Type F) | Serija | Automotive, AEC-Q101 |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 7 mOhm @ 9A, 10V | Odmik moči (maks.) | 800mW (Ta) |
| Pakiranje | Cut Tape (CT) | Paket / primer | 6-UDFN Exposed Pad |
| Druga imena | DMT3006LFDF-7DICT | delovna temperatura | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds | 1320pF @ 15V | Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 22.6nC @ 10V |
| Vrsta FET | N-Channel | Funkcija FET | - |
| Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) | 3.7V, 10V | Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) | 30V |