DMT3008LFDF-7
DMT3008LFDF-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DMT3008LFDF-7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DMT3008LFDF-7
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 30V 12A
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela DMT3008LFDF-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CH 30V 12A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 172142 pcs Podatkovni list DMT3008LFDF
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)