Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > FL3200037
FL3200037
FL3200037
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FL3200037 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FL3200037
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela FL3200037 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 196974 pcs Podatkovni list FL3200037 Specification
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SaRonix-eCera™ FL
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Druga imena FL3200037TR
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Load Capacitance 8pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Toleranca frekvence ±15ppm Stabilnost frekvence ±15ppm
Pogostost 32MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 Ohms
natančen opis 32MHz ±15ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead