Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > FL3740009
FL3740009
FL3740009
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FL3740009 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FL3740009
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis CRYSTAL 37.4MHZ 12PF SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela FL3740009 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis CRYSTAL 37.4MHZ 12PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 178935 pcs Podatkovni list FL3740009 SpecificationFL Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SaRonix-eCera™ FL
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4-SMD, No Lead Druga imena FL3740009DKR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Load Capacitance 12pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence ±15ppm
Pogostost 37.4MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms
natančen opis 37.4MHz ±10ppm Crystal 12pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead