Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > SDT20A100CT
SDT20A100CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SDT20A100CT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SDT20A100CT
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 161078 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SDT20A100CT Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 161078 pcs Podatkovni list SDT20A100CT(FP)
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 670mV @ 10A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena SDT20A100CT-ND
SDT20A100CTDI
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 100V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A