Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > SDT30100CTFP
SDT30100CTFP
SDT30100CTFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SDT30100CTFP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SDT30100CTFP
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 138131 pcs
Product parameter
številka dela SDT30100CTFP Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ARRAY SCHOTT 100V ITO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 138131 pcs Podatkovni list SDT30100CT(FP)
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 750mV @ 15A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja ITO-220AB
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Druga imena SDT30100CTFPDI Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A