SDT30A100CTFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SDT30A100CTFP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SDT30A100CTFP |
|---|---|
| Proizvajalec | Diodes Incorporated |
| Opis | SCHOTTKY RECTIFIER ITO220AB |
Product parameter
| številka dela | SDT30A100CTFP | Proizvajalec | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 130761 pcs | Podatkovni list | SDT30A100CT, SDT30A100CTFP |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 730mV @ 15A |
| Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) | 100V | Paket naprave za dobavitelja | ITO-220AB |
| Hitrost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serija | - |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Druga imena | SDT30A100CTFPDI | Delovna temperatura - spoj | -55°C ~ 150°C |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tip diode | Schottky | Konfiguracija diode | 1 Pair Common Cathode |
| natančen opis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 100µA @ 100V |
| Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) | 15A |