Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > ZSR1000CSTZ
ZSR1000CSTZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ZSR1000CSTZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ZSR1000CSTZ
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 10V 200MA TO92-3
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ZSR1000CSTZ Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG LINEAR 10V 200MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4524 pcs Podatkovni list ZSR Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) -
Voltage - Output (Min / Fixed) 10V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 20V Paket naprave za dobavitelja TO-92-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
PSRR 57dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 200mA TO-92-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 600µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije -