Domov > Izdelki > stikala > Preklop stikala > 200MDP2T1B1M1RE
200MDP2T1B1M1RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 200MDP2T1B1M1RE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 200MDP2T1B1M1RE
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela 200MDP2T1B1M1RE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 31519 pcs Podatkovni list 200 Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 20V
Voltage Rating - AC 20V Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-Mom Serija 200
Mere izreza plošče Circular - 4.95mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 30,000 Cycles natančen opis Toggle Switch DPDT Panel Mount
Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC) Circuit DPDT
Bushing Thread 10-48 Tip aktuatorja Standard Round
Material aktuatorja Brass, Chrome Plated Dolžina aktuatorja 9.40mm