200MDP2T1B6VS2RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 200MDP2T1B6VS2RE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 200MDP2T1B6VS2RE |
|---|---|
| Proizvajalec | E-Switch |
| Opis | SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V |
Product parameter
| številka dela | 200MDP2T1B6VS2RE | Proizvajalec | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Opis | SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 17697 pcs | Podatkovni list | 200 Series Datasheet |
| Kategorija | stikala | Voltage Rating - DC | 20V |
| Voltage Rating - AC | 20V | Sklop zaključka | PC Pin |
| Funkcija stikala | On-Mom | Serija | 200 |
| Mere izreza plošče | - | Pakiranje | Bulk |
| delovna temperatura | -30°C ~ 85°C | Tip montaže | Through Hole |
| Električno življenje | 30,000 Cycles | natančen opis | Toggle Switch DPDT Through Hole |
| Trenutna ocena | 0.4VA (AC/DC) | Circuit | DPDT |
| Bushing Thread | Unthreaded | Tip aktuatorja | Standard Round |
| Material aktuatorja | Brass, Chrome Plated | Dolžina aktuatorja | 9.40mm |