GS10.00F130QP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GS10.00F130QP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | GS10.00F130QP |
|---|---|
| Proizvajalec | E-Switch |
| Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GS10.00F130QP | Proizvajalec | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 115404 pcs | Podatkovni list | GS Series |
| Kategorija | stikala | Sklop zaključka | PC Pin |
| Preklopi potovanje | 0.30mm | Funkcija stikala | Off-Mom |
| Serija | GS | Pakiranje | Bulk |
| Okvir | 7.20mm x 7.20mm | Druga imena | EG2519 L600001 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C | Operativna sila | 130gf |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mehansko življenje | 1,000,000 Cycles | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 10 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Napetost osvetlitve (nominalno) | - | Vrsta osvetlitve, barva | - |
| Osvetlitev | Non-Illuminated | Lastnosti | - |
| natančen opis | Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole | Kontaktna ocena @ Napetost | 0.05A @ 50VDC |
| Circuit | SPST-NO | Tip aktuatorja | Standard |
| Orientacija pogona | Top Actuated | Material aktuatorja | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Dolžina aktuatorja, desni kot | - | Višina pogona iz PCB, navpično | 10.00mm |