Domov > Izdelki > stikala > otipljivi stikala > GS10.00F300QP
GS10.00F300QP
GS10.00F300QP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GS10.00F300QP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GS10.00F300QP
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela GS10.00F300QP Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 118976 pcs Podatkovni list GS Series
Kategorija stikala Sklop zaključka PC Pin
Preklopi potovanje 0.30mm Funkcija stikala Off-Mom
Serija GS Pakiranje Bulk
Okvir 7.20mm x 7.20mm Druga imena EG2520
L600002
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Operativna sila 300gf
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 150,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti -
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 50VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja Liquid Crystal Polymer (LCP)
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 10.00mm