Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32520E6104K189
B32520E6104K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32520E6104K189 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32520E6104K189
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
5600 pcs
Product parameter
številka dela B32520E6104K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 286738 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Serija B32520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression