Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32520E6154J000
B32520E6154J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32520E6154J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32520E6154J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela B32520E6154J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 263248 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)
Serija B32520 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32520E6154J delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.15µF