Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32522N6105K289
B32522N6105K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32522N6105K289 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32522N6105K289
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2200 pcs
Product parameter
številka dela B32522N6105K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 116171 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
Serija B32522 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 1µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 1µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression